Autor:

Daniel

Utworzono:

05.04.2015

Od samego początku mecz mógł się podobać ponieważ było dużo walki już w pierwszej okazji MKS Radymno zdobywa bramkę na dwudziestym metrze rzut wolny wykonuje Łukasz Derba i strzela obok muru i interweniującego Piotra Wojtaszka lecz Nasz zespół po chwili odpowiada, akcje rozpędza Mateusz Syk podaje do Jakuba Gloc ten przy lini ogrywa przeciwnika i zagrywa do Wojciecha Majkutowskiego który stał sam przed bramkarzem i dopełnia formalność 1-1. Po niespełna 10 minutach mamy 2-1 Mateusz Syk dośrodkowuje z rzutu wolnego a najwyżej skacze Wojciech Majkutowski i już prowadzimy, tak się poznaje charakter drużyny.

W drugiej połowie zawodnicy z Radymna przycisneli mocniej Naszą drużynę lecz okazje były z jednej i drugiej strony a w 76 minucie w polu karnym fauluje Nasz bramkarz i sędzia dyktuje wapno, do piłki podchodzi Łukasz Derba lecz Piotr Wojtaszek wyczuwa intencje strzelającego i broni strzał. Nastaje felerna 88 minuta w której zawodnik MKS-u dośrodkowuje na krótki słupek a tam znajduje się Marek Czopko strzelając bamkę na wagę 1 punktu dla Radymnian.

Po takim meczu pozostaje niedosyt lecz każdy brałby taki wynik w ciemno przed pierwszym gwizdkiem sędziego.