Autor:

Daniel

Utworzono:

08.05.2015

Od początku meczulekką przewagę osiągnąłMotor Grochowce który za sprawą Grzegorza Hajduka okazję miał w 15 minucie i w sytuacji sam na sam nie trafił dobrze w piłkę czym ułatwił interwencje Darka Rząsy, w 23 minucie na strzał z 16 metrów zdecydował się Kuba Gloc ale nie trafił w bramkę. 25 minuta okazuje się pechowa dla Naszego bramkarza Darka który z kontuzją musi opuścić boisko a zastępuje go Piotrek Wojtaszek. W 38 minucie Łukasz Laska podajena flankę do Mateusza Syka a ten wychodzi na sytuacje sam na sam z bramkarzem gości i uderza w słupek.

Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza od ataków Motoru który osiąga swój cel w 61 minucie za sprawą nieporozumienia między Damianem Nowosiadem a Piotrem Wojtaszkiem wykorzystuje Grzegorz Hajduk i mamy 0-1. Zorza próbowała odpowiedzieć lecz zespół z Grochowiec strzela na 0-2 za sprawą niezawodnego tego dnia Grzegorza Hajduka którypo dośrodkowaniu wykańcza akcję Motoru. W doliczonym czasie gry(90+2) dobija Nas Adrian Furtyk który podobnie jak Grzegorz Hajduk wykańcza akcję po dośrodkowaniu i po tym golu sędzia kończy mecz nieudany dla Naszej drużyny.