Autor:

Zaglebie Lubin

Utworzono:

17.05.2015

2 min 0 - 1 długa pika zagrana z linii obrony, której nie przecięła nasza obrończyni i napastniczka wykorzystuje okazje

19 min 1 - 1 Paulina D. płaskim strzałem lewą nogą wykańcza podanie Darii

21 min 2 - 1 Daria strzałem głową z krótkiego słupka wykorzystuje dośrodkowanie Weroniki C.

33 min 3 - 1 Monika J. indywidualną akcją i klepie z Pauliną K. lewą nogą umieszcza piłkę pod poprzeczką

41 min 4 - 1 Monika J. po akcji z Weroniką C. wykańcza jej podanie mijając obrończynie strzałem w długi róg

44 min 5 - 1 Daria płaskim uderzeniem wykańcza podanie Pauliny D.

57 min 6 - 1 Paulina K. wykorzystuje podanie Darii i strzela po długim rogu

60 min 7 - 1 Daria przejmuje piłkę od obrończyń i umieszcza futbolówkę w pustej bramce

68 min 8 - 1 Weronika C. wykorzystuje zgranie piki przez Darię i mocnym strzałem zdobywa gola

76 min 9 - 1 Monika J. zdobywa gola po indywidualnej akcji środkiem boiska

80 min 10 - 1 Monika J. wykorzystuje podanie od Moniki M. i w sytuacji 1 x 1 zdobywa gola

82 min 10 - 2 w zamieszaniu w polu karnym piłka dziwnym torem lotu wpada do naszej bramki